Portfolio Category: Grafika 3D
27lip

By

In

0

Wizualizacja karamboli

Wizualizacja karamboli to projekt, na przykładzie którego można pokazać efekt fotorealistyczny. Interesujący kształt owocu w żółto-pomarańczowym kolorze podkreśla możlwości programu 3ds Max oraz silnika renderującego V-Ray 3.0. “Soczystości” obrazu dodały krople wody widoczne na drugim i czwartym ujęciu.

Continue Reading
19cze

By

In

0

Wizualizacje architektoniczne dla pracowni Archipelag

Tworzenie wizualizacji 3D architektury, w szczególności domów jednorodzinnych, to mocna strona hiBox. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie uwagi i oczekiwania naszych klientów. Dla pracowni Archipelag stworzyliśmy kilkanaście wizualizacji, dbając o każdy szczegół i przedstawiając domy w fotorealu. Poniżej prezentujemy wybrane wizualizacje.  

Continue Reading
10lut

By

In

1

Wizualizacje osiedla Tuwima Park w Ełku

Mamy przyjemność przedstawić serię wizualizacji, które powstały dla Grodzki Development w Ełku. Obrazy prezentują osiedle oraz wnętrza nowej inwestycji dewelopera – Tuwima Park. W przypadku tego projektu podstawowym założeniem było przedstawienie średniej wielkości inwestycji w zgodzie z planami inwestora i uwiecznienie ich za pomocą najnowszego oprogramowania dostępnego na rynku do tworzenia wizualizacji 3D.  

Continue Reading
10lut

By

In

0

Wizualizacje 3D domów fińskich dla FDPL

Architektura inna niż ta, do której w Polsce jesteśmy przyzwyczajeni. Dla FDPL – Domy modułowe z Finlandii stworzyliśmy kilkanaście wizualizacji. Każda z nich opracowana z ogromną starannością, w oparciu o wizję projektantów.  

Continue Reading
10lut

By

In

0

Wizualizacje kuchni dla firmy Brenor

Nowoczesność w połączeniu z tradycyjnymi materiałami możemy dostrzec w wizualizacjach kuchni stworzonych dzięki współpracy z firmą Brenor. Wnętrza ukazują różne widoki kuchni, których wnętrza zostały zaprojektowane przez hiBox.    

Continue Reading
10lut

By

In

0

Wizualizacje wnętrz projektu domu Dzierlatka III

Dzierlatka III to jeden z najpopularniejszych projektów pracowni architektonicznej Dom Dla Ciebie. W ostatnim czasie powstały wizualizacje wnętrz domu jednorodzinnego, w nowoczesny sposób przedstawiające klasyczny styl nieruchomości. Dla porównania przedstawiamy także starą wizję Dzierlatki III.   A o to stara wizualizacja budynku z zewnątrz realizowana wiele lat temu.

Continue Reading
10lut

By

In

0

Wizualizacje Osiedla Polanowice we Wrocławiu

Oprócz identyfikacji wizualnej, dla dewelopera Domy Polanowice powstały także wizualizacje osiedla budowanego na terenie Wrocławia. Obrazy przedstawiają rzut całego planu, zbliżenia poszczególnych domów, a także ich wnętrza. Identyfikację wizualną można zobaczyć w tym wątku.  

Continue Reading

Copyrights 2014, hiBox Studio. All rights reserved.