Vector Smart Object

Samoobsługowe skrytki na wynajem Hibox – innowacyjność w praktyce!

Dołącz do sieci kreującej branżowe trendy! Nasze paczkomaty powstały na bazie oddolnych potrzeb lokalnych społeczności i biznesu. W dynamicznie rozwijającym się świecie masowej wymiany towarów i informacji, to właśnie rozwiązania bezpośrednio usprawniające logistykę i łańcuchy dostaw, są realną oszczędnością kapitału i zasobów.

Postaw na technologie

Lubisz innowacje? My też!
  • Dla biznesu i użytkowników indywidualnych
  • Dezynfekcja przesyłek za pomocą promieniowania UV-C
  • Zasilanie energią odnawialną w poszanowaniu środowiska naturalnego
  • Monitoring jakości powietrza w lokalizacji skrytkomatu
  • Obsługa bezdotykowa poprzez smartfon i aplikację
  • Możliwość indywidualnej konfiguracji i brandingu
  • Niezależność od sieci teletechnicznej i elektrycznej
Nowoczesne skrytki depozytowe

Nowoczesne skrytki depozytowe

Ekologia i energia odnawialna

Miejski, osiedlowy, szkolny czy firmowy skrytkomat - w pełni niezależny od sieci teletechnicznej i energetycznej. Zasilany zieloną energią słoneczną, magazynowaną w wydajnych bateriach służących do jej długoterminowego przechowywania. Zaletą rozwiązania jest nie tylko dbałość o środowisko, ale także oszczędność w kosztach eksploatacji.

Skrytkomaty Hibox

Skrytkomaty Hibox

Przykuwają wzrok, wzbudzają ciekawość

Hibox możne być łatwo zaadoptowany do otoczenia architektonicznego przy pomocy rozmaitych materiałów elewacyjnych.

 

Dajemy możliwość dowolnej konfiguracji skrytek i ich wielkości, do powierzchni przeznaczonej na skrytkomat. Estetyka i nowoczesność harmonijne współgrająca z lokalizacją.

Paczkomaty Hibox

Paczkomaty Hibox

Bezpieczeństwo i najwyższe standardy higieny

Przesyłki przechowywane w naszych skrytkomatach są poddawane sterylizacji powierzchniowej za pomocą promieniowania UV-C. Cykl oczyszczania jest automatyczny i dostosowany do zaleceń epidemiologów. Pandemia covid-19 pokazała nam, jak istotnym elementem łańcucha dostaw jest dezynfekcja. Kurierzy, pracownicy czy odbiorcy końcowi - wszyscy korzystają na bezpieczeństwie systemu skrytek osobistych Hibox.

Skrytki depozytowe inne niż wszystkie

Skrytki depozytowe inne niż wszystkie!

Monitoring jakości powietrza

Hibox to jednocześnie stacja monitoringu i kontroli jakości powietrza w bezpośredniej okolicy skrytkomatu. To nieoceniona wiedza i możliwość podejmowania świadomych decyzji dla lokalnej społeczności. To wartość, którą docenią Twoi klienci czy pracownicy. To także wartość, która powinna być cenna także dla Ciebie.

Osobiste skrytomaty obsługiwane bezdotykowo

Osobiste skrytomaty obsługiwane bezdotykowo

Intuicyjna i szybka aplikacja

Nowoczesna i wygodna aplikacja dla użytkowników już dostępna na systemy IOS i Android. Odbiór i nadawanie przesyłek bez konieczności dotykania skrytkomatu, z wykorzystaniem technologii bluetooth. Równoległa obsługa przez kilku użytkowników. Podgląd danych na temat jakości powietrza z aplikacji.

Pobierz appkę
Skontaktuj się z przedstawicielem Hibox.

Udział w systemie podniesie prestiż i innowacyjność Twojej firmy, projektu deweloperskiego, miasta czy gminy! Dołącz do sieci kreującej branżowe trendy!

Skontaktuj się z nami